LK AUTOMONT s.r.o.

Kožušany 159, 783 75 Kožušany | Tel./fax: 585 961 486 | e-mail: lkautomont@lkautomont.cz


Nezávislý certifikovaný servis LK Automont s.r.o. - představení společnosti

Dovolte nám, abychom Vám představili firmu LK Automont s.r.o, která se nachází na začátku obce Kožušany - Tážaly ve směru od Olomouce na Tovačov. 
Historie společnosti LK Automont s.r.o. se začala psát v roce 1997.

Hlavní náplní činnosti firmy je poskytování kompletní pomoci při dopravních nehodáchopravy a lakování karoserií osobních a nákladních motorových vozidelpřevozy nepojízdných vozidel odtahovým přepravníkem, pneuservis a půjčování náhradních vozidel. Jsme tedy firma, která Vám v případě dopravní nehody nabídne úplnou službu počínaje odtahem havarovaného vozidla, přes opravu, zpracování a odeslání dokumentace až po výdej opraveného vozidla.

 

Disponujeme  vlastním servisním zázemím, odtahovým vozidlem, náhradními vozidly apod. Nabízené služby nezprostředkováváme pro jiné firmy, jsme jejich přímým poskytovatem. 

Náš status je NEZÁVISLÝ SERVIS. 


Každý z nás, kterému se někdy přihodila tak nepříjemná věc jako je dopravní nehoda jistě potvrdí, že úkony související s nahlášením, vyřizováním a následnou opravou automobilu jsou stresující, časově náročné a mnohdy také útočící na obsah naší peněženky. Toho jsou si zaměstnanci firmy vědomi a na tomto poznání je založen princip činnosti firmy. V praxi to znamená, že firma LK Automont s.r.o. zajišťuje všechny úkony související s vyřízením veškerých administrativních úkonů souvisejících s dopravní nehodou. Počínaje odtahem havarovaného automobilu (máme vlastní odtahové vozidlo s kapacitou 2 přepravovaných automobilů), zpracováním podkladů pro pojišťovnu a zaregistrováním vzniklé škody. Při splnění určitých podmínek Vám zapůjčíme během opravy Vašeho poškozeného vozidla náhradní automobil. Máme náhradní vozidla nejčastěji provozovaných kategorií. Všechna vozidla jsou naším majetkem, žádné si nikde nepůjčujeme. Po ukončení opravy Vám opravené vozidlo vydáme po obdržení tzv. krycího dopisu, což je nejčastější způsob provázející likvidaci pojistné události. Znamená to, že klientovi je opravený automobil vydán bez hotovostní platby za opravu, pouze na základě potvrzení pojišťovny o úhradě ve prospěch autoopravny. Klient při takovém postupu na místě uhradí rozdíl mezi fakturovanou částkou a krycím dopisem, což je v případě havarijního pojištění spoluúčast, jejiíž výše plyne z parametrů pojistné smlouvy. Pokud se jedná o vozidlo podnikatelského subjektu - plátce DPH - hradí zde z každé fakturované částky daň z přidané hodnoty. Tento způsob likvidace úhrady za opravu automobilu může každému z nás ušetřit nemalé finance, které by jinak musel zaplatit do doby příjmu pojistného plnění. 
Firma LK Automont s.r.o.při své činnosti aktivně spolupracuje s několika hlavními spolehlivými pojišťovnami působícími na našem trhu v oblasti pojišťování motorových vozidel.

Materiálové vybavení firmy je na špičkové úrovni odpovídající nejmodernějším trendům v této oblasti autoopravárenství. Ve firmě pracují špičkoví odbornící ve svém oboru. Všichni prošli praxí v autorizovaných servisech různých značek. 

Stavba firmy LK Automont s.r.o. byla uskutečněna s ohledem na co nejcitlivější včlenění do okolní krajiny. Stejný důraz je kladen na důstojné zázemí pro zaměstnance a pohodlí pro klienty.
S obdobným přístupem došlo v roce 2003 k výstavbě a zprovoznění druhé opravárenské haly ve které je umístěna autolakovna s přípravnými stáními, prostor pro ruční mytí vozidel a míchárna barev.

V roce 2006 byla zahájena stavba dalšího dílenského objektu, který podstatnou měrou rozšířil naše kapacitní možnosti při opravách silničních motorových vozidel. Průběh stavby je zachycen v podstránce Výstavba provozovny 2006 - 2008. Během roku 2008 proběhly dokončovací práce a na podzim byl nový dílenský objekt uveden do provozu. Je v něm umístěna druhá autolakovna s nejmodernějším technickým vybavením, čímž se společnost LK Automont s.r.o. jednoznačně stala špičkovým pracovištěm v olomouckém a středomoravském regionu. Od poloviny roku 2011 nabízíme v tomto objektu kompletní pneuservis i s možností sezónního uskladnění kol.
 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies