LK AUTOMONT s.r.o.

Kožušany 159, 783 75 Kožušany | Tel./fax: 585 961 486 | e-mail: lkautomont@lkautomont.cz


CZ EN DE

Pomoc při dopravní nehodě v olomouckém regionu

V souvislosti s novelou zákona o silničním provozu platnou od 1.1.2009 došlo k několika důležitým změnám v povinnostech účastníků dopravní nehody. Snad nejdůležitější je změna podmínek, při kterých nemusí být k šetření přivolána Policie ČR. Touto změnou přechází značná část odpovědnosti pořízení prvotní dokumentace přímo na účastníky dopravní nehody. Pojišťovny při následné likvidaci pojistné události vzniklé dopravní nehodou vyžadují předložení prvotních dokladů v takové formě, aby vyhovovala jejich standardům. Nesplněním těchto požadavků dochází k prodlužování likvidace pojistné události, což je hlavně pro majitele poškozeného vozidla nepříjemné a stresující. Nic nezavinil, nikoho nenaboural, a má s vyřizováním pojistné události pouze starosti a běhání. Zasloužil by si někoho, kdo se o něj kompletně postará a jeho normální životní úroveň a standard nebude v důsledku dopravní nehody nijak ovlivněna.  

Právě z těchto důvodů jsme tu my, firma odborně zaměřená na pomoc motoristům při řešení takovýchto situací. Od roku 1997 působíme v olomouckém regionu a nabízíme zkušený personál a technické vybavení na špičkové evropské úrovni. Disponujeme všemi technickými prostředky, které jsou v různých fázích řešení dopravní nehody zapotřebí. V případě Vašeho zájmu si prosím prohlédněte ostatní podstránky, kde najdete podrobnosti.

 

Jsme SMLUVNÍM SERVISEM většiny hlavních renomovaných pojišťoven, působících v České republice v oblasti škod na motorových vozidlech.

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies